Zpátky ve škole, 16. 9. online – pro členy sítě Škola pro demokracii ZDARMA

Cena: 1.250,- Kč na osobu (sleva 10% pro školy registrované v síti Škola pro demokracii), v případě zájmu o seminář pro celou sborovnu cena dohodou (v objednávce napište do poznámky, pro kolik lidí seminář chcete). V termínu 16. 9. je pro všechny školy ze sítě Škola pro demokracii zdarma. 
Rozsah: 135 minut (3 vyučovací hodiny)
Termín: dle domluvy, 16. 9. pro Škola pro demokracii (zaškrtněte prosím v objednávce, že jste členem sítě), od 14:00h
Místo konání: u vás ve škole či online
Cílová skupina: třídní učitelé, učitelé všech odborností základních i středních škol (max. 15 účastníků, v případě většího zájmu bude vypsán další termín)

Chcete využít blížícího se otevření škol a usnadnit dětem návrat do školy? Chopit se téhle příležitosti a nastartovat po dlouhé pauze dobré vztahy? Ošetřit bezpečné klima třídního kolektivu? A ohlédnout se, jak děti prožívaly dobu distanční výuky? Dáme vám vyzkoušený návod, jak tento cenný moment zvládnout a využít pro dobro celé třídy. Součástí semináře bude podrobný přehled aktivit, které můžete zařadit do výuky buď jednotlivě, nebo jako ucelený program.

Témata semináře

  • Nástroje reflexe období distanční výuky
  • Teambuildingové aktivity na stmelení kolektivu
  • Využití a usměrnění energie žáků a znovunastolení režimu prezenční výuky
  • Oceňující zpětná vazba – proč a jak ji zařadit, když jsme se dlouho neviděli
  • Nastavení funkčních vztahů a bezpečného prostředí ve třídním kolektivu

Důležité upozornění a storno podmínky

V rámci akce pořizujeme fotografické záznamy, které mohou být zveřejněny pro propagaci CEDU na tomto webu nebo jako ilustrační fotografie na naší facebookové stránce.

Všeobecné obchodní podmínky CEDU