Vytváříme tým

Cena: 17000,-Kč + doprava lektora s vybavením a materiály (cestovné počítáme 5 Kč/km). Sleva 10% pro školy v síti Škola pro demokracii. V ceně kurzu je zahrnuta tvorba individuálního programu škole na míru, lektorné, zapůjčení materiálního vybavení pro program a produkce kurzu. V ceně není zahrnuto ubytování, strava, pronájem objektu a doprava, neboť se jedná o variabilní náklady.
Rozsah: 2 dny
Termín: dle domluvy
Místo konání: dle domluvy
Cílová skupina: děti – žáci jedné třídy nebo členové žákovského parlamentu
Akreditace MŠMT: nemá

Na prožitkovém kurzu se žáci jedné třídy nebo žákovského parlamentu učí spolupracovat ve skupině, navzájem se poznávají a hlavně zjišťují, že společně dokáží víc, než by čekali. Dvoudenní kurz umožňuje hlubší práci s kolektivem. Začíná většinou první den ráno a končí po obědě druhého dne. Kurz připravíme na míru dle vašich potřeb a uskutečníme jej kdekoliv v ČR.

Během kurzu jsou žáci postaveni před řadu hravých úkolů, které vyžadují spolupráci. Po uskutečnění každé aktivity s dětmi lektor reflektuje, co kdo pro skupinu udělal, co přispělo k dosažení cíle nebo naopak, co by udělali příště jinak. Žáci za pomoci kooperativních aktivit zjišťují, že úspěšnost spolupráce závisí výhradně na nich a tím získávají důležitou zkušenost s prožitkem osobní i kolektivní odpovědnosti.

Možná témata kurzu

  • Nastartování kolektivu parlamentu či třídy na začátku školního roku,
  • Uzavření celoroční činnosti, zhodnocení dosavadní práce,
  • Práce s rolemi ve skupině a získání dovedností pro práci v týmu,
  • Rozvoj spolupráce a komunikace v týmu,
  • Plánování činnosti a rozdělování si úkolů,
  • Prohloubení vztahu třídního kolektivu s třídním učitelem
  • Vznik a nastavení pravidel třídy

Rádi uspořádáme kurz ve vaší škole či objektu, kde máte dobré vztahy. Stejně tak můžeme doporučit vhodné objekty po celé ČR. Stravu lze řešit klasicky formou hromadného stravování, nebo jsme schopni jej zakomponovat do prožitkového programu a její přípravu nechat na dětech:-) Kalkulace odpovídá skupině 20 žáků.

Po vzájemné domluvě můžeme realizovat dvoudenní kurz ve vaší škole s nočním přespáním.Pro cenovou kalkulaci kontaktujte Petra Bureše.

Podívejte se na video prožitkového kurzu. 

Související:

Důležité upozornění a storno podmínky

V rámci akce pořizujeme fotografické záznamy, které mohou být zveřejněny pro propagaci CEDU na tomto webu nebo jako ilustrační fotografie na naší facebookové stránce.

Všeobecné obchodní podmínky CEDU

 

Související produkty