Trénink třídního učitele III.

Přemýšlíte, jak uchopit práci s třídním kolektivem? Chcete se naučit nové metody a aktivity pro práci se žáky? Chcete si najít svůj osobitý styl při práci se třídou? Víte, proč jsou důležité reflexe aktivit a jak na ně? Přinášíme třetí a závěrečný kurz pro všechny třídní učitele.

Termíny a místa konání:
Praha (Vyšehradská 8, Praha 2) – 10. 12. 2025
Praha (Kotlaska) – 15. 4. 2026

Cena: 4 800,- Kč
Pro členy sítě Škola pro demokracii 15% sleva – cena: 4 080,- Kč
Lze hradit ze šablon OP JAK
Akreditace MŠMT: 9001/2023-2-252

Rozsah: 8 vyučovacích hodin (6 hod.)
Cílová skupina: současní i budoucí třídní učitelé

 

Hlavní témata semináře

  • Čas se třídou prakticky – jak efektivně zorganizovat třídnickou hodinu a využít její benefity
  • Atmosféra v kolektivu, rozvoj sociálních a komunikačních dovedností žáků –  využití konkrétních aktivit a inspirace ze zážitkové pedagogiky
  • Reflexe – reflektivní techniky jako osvědčený nástroj rozvoje skupiny
  • Problematické situace ve třídě a základy intervenčního postupu

Výhodný balíček třídnictví

Výhodný balíček Tréninku třídního učitele sestává ze tří na sebe navazujících seminářů, který vám dodá ucelenou oporu a provede vás třídnictvím od A do Z. Při objednání všech tří seminářů najednou získáte zvýhodněnou cenu s celkovou slevou 1 800,- Kč.

Jednotlivé semináře můžete absolvovat i zvlášť, nebo v libovolném pořadí dle vašich individuálních potřeb.

 

Důležité upozornění:

V rámci akce pořizujeme foto/video záznamy, které mohou být zveřejněny pro propagaci CEDU na tomto webu a nebo jako ilustrační fotografie na našich veřejných komunikačních kanálech a sociálních sítích. Zasláním přihlášky stvrzujete souhlas se zveřejněním. Tento souhlas můžete písemně odvolat.

Všeobecné obchodní podmínky CEDU

Trénink třídního učitele III.

Místo: Praha

Termíny: 15. 4. 2026

4800,-Kč
4080,-Kč pro školy v Síti
ID produktu: TTU3/2026
lektoři