Moje třída / Trénink třídního učitele II.

Cena:  2.390,- (sleva 10% pro školy registrované v síti Škola pro demokracii). Při objednání všech tří na sebe navazujících seminářů Trénink třídního učitele I. – III. je cena 6. 100,- Kč. Lze hradit ze šablon JAK.
Rozsah: 6 hodin (8 vyučovacích)
Termín: 20.3. 2024
Místo konání: Praha
Cílová skupina: všichni pedagogové, kteří chtějí detailněji prozkoumat jednotlivé oblasti práce třídního učitele a získat novou inspiraci pro svou vlastní pedagogickou praxi
Lektoři: Veronika Vidláková, Terezie Stiborková, Petr Bureš

Jak může třídní učitel pracovat se skupinovou dynamikou a vytvářet bezpečné klima třídy. Nastavování vzájemné důvěry a podpory. Jsou konflikty kořením života ve třídě? Ukážeme si, jak pracovat se třídou a vytvořit z ní funkční prostředí pro společné učení.

Hlavní témata semináře
  • Vytvoření bezpečného prostředí ve třídě – funkční mechanismy pro váš třídní kolektiv.
  • Skupinová dynamika – pojmenování jednotlivých fází vývoje skupiny.
  • Důvěra a společné učení – metody a aktivity zážitkové pedagogiky pro vaši praxi.
  • Jak zvládat konflikty – praktický trénink, jak pracovat s konfliktem ve třídě.
  • Poradní kruh – metody vzájemné podpory pro pokročilé třídní učitele.
Balíček pro koordinátory

Trénink třídního učitele se sestává ze tří na sebe navazujících seminářů, které doporučujeme absolvovat popořadě a všechny. Při objednání všech tří seminářů najednou získáte zvýhodněnou cenu. Semináře můžete absolvovat také zvlášť, libovolně, jak vám vyhovuje dle vašich preferencí.

Důležité upozornění a storno podmínky

V rámci akce pořizujeme fotografické záznamy, které mohou být zveřejněny pro propagaci CEDU na tomto webu nebo jako ilustrační fotografie na naší facebookové stránce.

Všeobecné obchodní podmínky CEDU