Koučovací výcvik II., jaro 2024, PLNĚ OBSAZENO

Cena: 2. 600,- Kč včetně DPH / den. Cena zahrnuje materiály a občerstvení.
Celkem za 8 dní výcviku 20. 800,- Kč. Pokud budete chtít být ubytováni v hotelu Troja ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, připlácí se za celý výcvik 5.800,- Kč  (jednolůžkový pokoj za příplatek).  Z minulých výcviků máme zkušenost, že se účastníci po večeři scházejí k neformální výměně zkušeností rádi. Pokud byste o to také stáli, doporučujeme si objednat výcvik i s ubytováním nebo si udělat večer časovou rezervu. Napište prosím do poznámky, zda ubytování chcete či nikoliv.
Lze hradit ze šablon OP JAK.
Na tento výcvik se nevztahuje 10% sleva pro školy v síti Škola pro demokracii.
Rozsah: 60 hodin (80 vyučovacích), 3 dny+3 dny+2 dny výcviku
Termíny: 14. – 16. 3., 11. – 12. 4., 9. – 11. 5. 2024
Místo konání: Praha, hotel Troja
Cílová skupina: pedagogičtí pracovníci – absolventi Koučovacího výcviku I.
Akreditace MŠMT: 28594/2022-2-853  
Informace: Jarka Brůčková

Výcvik má akreditaci MŠMT a lze jej hradit ze šablon OP JAK  (Osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogických pracovníků).

Výcvik poskytne účastníkům takové znalosti a dovednosti, které jim pomohou obohatit metodický rejstřík pro práci s pedagogickým sborem, rozšířit možnosti vedení rozhovoru s druhými lidmi (s kolegy, rodiči, žáky), zaměřovat se v problematických situacích méně na problém a více na řešení, motivovat sebe i druhé k naplňování cílů, efektivně vést porady, delegovat odpovědnost, využívat koučovací principy ve výuce, efektivně řídit svůj čas. Velký důraz je kladen na praxi a reflexi této praktické zkušenosti ze školy.

Témata výcviku

  • Koučování ve výuce – GROW model a jeho využití při výuce, škálování, stanovování cílů, speciální techniky a nástroje v koučování se žáky, praxe.
  • Time management a osobní efektivita – osobní vize, osobní role a jejich zvládání, prioritizace úkolů, práce s diářem, sedm návyků efektivních lidí.
  •  Vedení pedagogických porad – mapa dosavadních zkušeností účastníků, úvod do stylů vedení porad, rozlišení, ukázky, využití GROW modelu v poradách, příprava porady, praxe, stresové situace ve skupině.

Důležité upozornění a storno podmínky

V rámci akce pořizujeme fotografické záznamy, které mohou být zveřejněny pro propagaci CEDU na tomto webu nebo jako ilustrační fotografie na naší facebookové stránce.

Všeobecné obchodní podmínky CEDU

 

Související produkty