Já, třídní učitel / Trénink třídního učitele I.

Cena:  2.390,- (sleva 10% pro školy registrované v síti Škola pro demokracii). Při objednání všech tří na sebe navazujících seminářů Trénink třídního učitele I. – III. je cena 6. 100,- Kč. Lze hradit ze šablon OP JAK.
Rozsah: 6 hodin (8 vyučovacích)
Termín: 20.2.2024
Místo konání: Praha
Cílová skupina: všichni pedagogové, kteří chtějí detailněji prozkoumat jednotlivé oblasti práce třídního učitele a získat novou inspiraci pro svou vlastní pedagogickou praxi
Lektoři: Veronika Vidláková, Terezie Stiborková, Petr Bureš

Co sebou přináší role třídního učitele a jak se v ní cítím. Jak komunikovat se žáky, s rodiči a s ostatními ne-třídními kolegy? Jak efektivně dávat zpětnou vazbu? Všechno, co se třídnímu učiteli bude hodit, aby překonal každodenní výzvy a odolal vlastnímu vyhoření.

Hlavní témata semináře
  • Osobnost třídního učitele – nastavování hranic, budování vlastní odolnosti a prevence vyhoření.
  • Role třídního učitele – Jak v sobě sladit učitele, facilitátora, herce a mediátora?, funkční mechanismy pro vaše role ve třídě.
  • Komunikace s jednotlivými skupinami aktérů – tréninkové aktivity a principy nenásilné komunikace.
  • Zpětná vazba – formativní zpětná vazba prostřednictvím konkrétních ukázek.
Balíček pro vás

Trénink třídního učitele se sestává ze tří na sebe navazujících seminářů, které doporučujeme absolvovat popořadě a všechny. Při objednání všech tří seminářů najednou získáte zvýhodněnou cenu. Semináře můžete absolvovat také zvlášť, libovolně, jak vám vyhovuje dle vašich preferencí.

Důležité upozornění a storno podmínky

V rámci akce pořizujeme fotografické záznamy, které mohou být zveřejněny pro propagaci CEDU na tomto webu nebo jako ilustrační fotografie na naší facebookové stránce.

Všeobecné obchodní podmínky CEDU