Cesta hrdiny

Cena: 4.800,- Kč (10% sleva pro školy v síti Škola pro demokracii, lze hradit ze šablon OP JAK) + ubytování a plná penze během kurzu činí 1.600,- Kč / osoba
Rozsah: 12 hodin (16 vyučovacích)
Termín: 19. – 21. 4. 2024 (pátek 18:00 – neděle 14:00)
Místo konání: místo upřesníme
Cílová skupina: všichni pedagogové a koordinátoři parlamentu, kteří chtějí zažít osvědčený koncept pro práci s mládeží všech věkových skupin a získat novou inspiraci pro svou pedagogickou praxi i vlastní život.
Informace: Helena Brožková
Lektoři: Helena Brožková, Anežka Dvořáková
„Až přijde hrdina, zjistíme, že byl celou dobu tady.“ Charles Bukowski

Cíle kurzu:

Chceme vám předat metodiku konceptu Cesta hrdiny tak, abyste ji mohli snadno využít ve své práci se žáky a podpořit je, aby uplatňovali svůj potenciál, přistupovali proaktivně ke každodenním situacím, zvládali výzvy, dokázali podporovat ostatní a sdíleli s nimi své dary, zkrátka aby se stali hrdiny svých vlastních životů.

Cestu hrdiny si během víkendu společně prožijeme a během zážitkových aktivit budeme mít příležitost si sami vyzkoušet, jaké poznání a zkušenosti přináší. Proběhlé aktivity si zároveň krátce metodicky shrneme a zarámujeme, abyste celý koncept mohli po absolvování víkendu využít ve své pedagogické praxi.

Hlavní témata kurzu:

  • Seznámení s konceptem Cesta hrdiny
  • Inspirace aktivitami a technikami, využitelnými se žáky
  • Zamyšlení nad vlastní cestou
  • Poznání sama sebe, ocenění vlastního potenciálu

Důležité upozornění a storno podmínky
V rámci akce pořizujeme fotografické záznamy, které mohou být zveřejněny pro propagaci CEDU na tomto webu nebo jako ilustrační fotografie na naší facebookové stránce.

Všeobecné obchodní podmínky CEDU

 

Související produkty