CEDU tým

Tomáš Hazlbauer
Petr Bureš
Jaroslava Brůčková
Veronika Pevná
Helena Brožková
Josef Marada
Veronika Vidláková
Terezie Vávrová
Sociálně vyloučené lokality
+420 607 619 114
terezie.vavrova@cedu.cz
Michaela Hippmanová

Lektoři a jejich specializace

Helena Brožková
Josef Marada
Vít Hrbáček
Bezpečí ve skupině
vit.hrbacek@tiscali.cz
Jan Froněk
Kamila Šimůnková
Veronika Vidláková
Ondřej Lněnička
Zážitková pedagogika
lnena.o@gmail.com
Hana Wiedemanová
Žákovské parlamenty
wiedemanova@zsjnkrnov.cz
Ludmila Růžičková
Žákovské parlamenty
lud.ruz@seznam.cz
Petr Bureš
Tomáš Hazlbauer
Terezie Vávrová
Sociálně vyloučené lokality
+420 607 619 114
terezie.vavrova@cedu.cz

Správní a dozorčí rada

Petr Čáp
Národní síť MAS
Vít Beran
ZŠ Kunratice
Richard Fürych
Gradua-CEGOS, s.r.o.
Filip Hotový
Pas á pas, s. r. o.
Ivo Mikulášek
ZŠ Dobronín
Martina Pařízková
Nadační fond Eduzměna
Miroslav Bečka
Studio AB Ante s. r. o.
Jana Melníková
Cocoon Group Branding
Jan Šimek
SAB servis, s. r. o.

Informace pro média

Kontakty pro média:

Tomáš Hazlbauer

Od samého začátku ředitel organizace, současně také zkušený lektor seminářů pro dospělé i děti.

Veronika Pevná

Kontakt s médii. Zprostředkuje odpověď na vaši otázku. Propojí vás se školami, konkrétními učiteli či řediteli.

Napsali a natočili o nás.

Loga organizace ke stažení.

Konzultační centra pro školy

Kontaktujte zkušené konzultanty ve vašem kraji (najdete je i níže na mapě).

Blatná Brno Chrast Chýně Dobronín Dolní Žandov Jablonné nad Orlicí Krnov Litvínov Lázně Bělohrad Olomouc Pečky Praha 4 Přerov Raspenava Uherské Hradiště Veselí nad Moravou Volary Zákupy Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou
Základní škola Janáčkovo náměstí
Janáčkovo náměstí 17, Krnov
Hana Wiedemannová
Základní škola Volary
U nádraží 512, Volary
Klára Michlíčková
Základní škola profesora Švejcara
Mráčkova 3090/2, Praha 4
Ondřej Lněnička
Základní a mateřská škola Chýně
Bolzanova 800, Chýně
Leona Vyvialová
Základní škola T. G. Masaryka
Třída T. G. Masaryka 520, Blatná
Ludmila Růžičková
Základní a mateřská škola Dobronín
Polenská 162, Dobronín
Dagmar Mikulášková
Základní a mateřská škola Nedvědova
Nedvědova17, Olomouc
Lenka Waclawiková
Fakultní základní škola, České mládeže
České mládeže 230/2, Ústí nad Labem
Věra Němcová
Základní škola K.V.Raise
Komenského 95, Lázně Bělohrad
Hana Hlušičková
Základní a mateřská škola Raspenava
Fučíkova 430, Raspenava
Dana Štěpinová
Základní škola Jamenská
Jamenská 555, Jablonné nad Orlicí
Simona Mikysková
Základní škola Švermova
Švermova 4, Žďár nad Sázavou
Simona Kirchnerová
Základní škola Za Alejí
Za Alejí 1072, Uherské Hradiště
Dana Mihalová
Základní škola Masarova
Masarova 11, Brno
Hana Pollaková
Základní škola Chrast
U Pošty 5, Chrast
Mgr. Ivana Celnarová
Základní škola Pečky
Třída Jana Švermy 342, Pečky
Eva Zajícová
Základní a mateřská škola Zákupy
Školní 347, Zákupy
Marcela Kopřivová
Základní a mateřská škola Ruská
Ruská 2059, Litvínov
Mgr. Petra Boháčková
Základní škola Trávník
Trávník 27, Přerov
Marcela Mrázková
Církevní základní škola
Školní 698, Veselí nad Moravou
Mgr. Jana Hlaváčková
Základní a mateřská škola Dolní Źandov
Dolní Žandov 37, Dolní Žandov
Vlasta Hrbkova

Mapa konzultačních center