People

AKTUÁLNÍ PROGRAMY

logo spd.jpg

 

 

webmail CEDU

 

ZREALIZOVANÉ PROJEKTY

 

logo PTaC.jpg

 

kds_logo.png

 

 

logo-sos.jpg

 

 

logo RŽP.gif

 

 

 

 

 

Supervize v Praze na začátku školního roku

5.9.2011

Na začátku září (2. - 3. 9. 2011) proběhla v Praze výjezdová supervize šesti partnerských škol (ZŠ Masarova, MŠ a ZŠ Dobronín, MŠ a ZŠ Raspenava, ZŠ Plaňany, FZŠ České mládeže, MŠ, ZŠ a SŠ Valašské Meziříčí). Konala se v sídle CEDU na Kosárkově nábřeží. Kromě tradičně nabitého programu si účastníci cenili i krásného prostředí a výhledu na Pražský hrad, Úřad vlády či Rudolfinum.

Páteční odpoledne se linulo v duchu kolegiálního poradenství. Večer po programu jsme si užili i společného posezení za vlahého večera. Dozvuk prázdnin a léta podtrhla projížďka noční Prahou na pramici a grilování...

Sobotní dopoledne posloužilo opět projektovému plánování a přdání mnoha organizačních informacím k jednotlivým akcím, které nás během školního roku čekají. Supervize byla přínosná i zábavná - hurá tedy do tříd mezi děti!

Zavřít Dobrý den,

děkujeme, že jste přišli na naše stránky – vážíme si vašeho zájmu. Většinu obsahu této stránky najdete na www.skolaprodemokracii.cz, kde od září 2015 najdete vše k žákovským parlamentům.

Tato webová stránka je pouze představením naší obecně prospěšné činnosti a zůstává neaktualizována.

Přejít na www.skolaprodemokracii.cz Zůstat na této stránce