People

AKTUÁLNÍ PROGRAMY

logo spd.jpg

 

 

webmail CEDU

 

ZREALIZOVANÉ PROJEKTY

 

logo PTaC.jpg

 

kds_logo.png

 

 

logo-sos.jpg

 

 

logo RŽP.gif

 

 

 

 

 

Supervize v Hejnicích

10.2.2011

6.-8. února vyrazilo CEDU v rámci projektu Model respektujícího žákovského parlamentu na výjezdovou supervizi do Hejnic v severních Čechách.

Na začátku února se CEDU vydalo na výjezdovou supervizi v rámci projektu Model respektujícího žákovského parlamentu. Spolu s učiteli z partnerských škol jsme se věnovali krátkému zhodnocení uplynulého pololetí, zažili jsme společnou supervizi. Nezapomněli jsme také sdílet zkušenosti a zajímavé situace, které nás během pololetí potkaly. Společný čas jsme také věnovali vytváření akčního plánu na druhé pololetí a toho, jak zapojit do činnosti parlamentu multikulturní výchovu a jak ji vlastně můžeme pojmout a vnímat. Na závěr našeho třídenního setkání jsme byli účastníky zasedání raspenavského parlamentu s pěkným názvem Smědavská lupa! Děti zvládly skvěle přítomnost dvaceti dospělých na svém zasedání a my jsme si tak odnášeli zajímavý zážitek! Fotografie z celé výjezdové supervize naleznete zde

Zavřít Dobrý den,

děkujeme, že jste přišli na naše stránky – vážíme si vašeho zájmu. Většinu obsahu této stránky najdete na www.skolaprodemokracii.cz, kde od září 2015 najdete vše k žákovským parlamentům.

Tato webová stránka je pouze představením naší obecně prospěšné činnosti a zůstává neaktualizována.

Přejít na www.skolaprodemokracii.cz Zůstat na této stránce