Hlavní nabídka

Přihlášení

Přihlášení
Newsletter

Novinky emailem

Chcete-li dostávat aktuální informace o projektu a vzdělávacích materiálech pro koordinátory žákovských parlamentů, zadejte svůj email.

SOVÍ OČI

                                               PARLAMENT

Jak se ti pracuje v Parlamentu,co se ti líbilo,co je problém?

V dobrém kolektivu se vždycky dobře pracuje. Řešíme problémy,které se vyskytují ve třídách a my se je snažíme vyřešit.Jaký je problém?V našem Parlamentu jsme zvyklí společně spolupracovat,ale ne s těmi,kteří tam jen sedí a nespolupracují.

Co do budoucna?

Doufám že i v budoucnu bude tak dobrý kolektiv jako byl tento rok. Všichni doufáme,že i v budoucnu budou nějaké výlety,kurzy…

Na co se těším?

Na náš Parlamentní kurz,který jsme naplánovali pro studenty naší školy.Zalíbil se nám kurz,který pro nás připravilo CEDU a velmi rádi na něj vzpomínáme.

Jak se ti líbila exkurze v Krnově? Co se ti nejvíce líbilo?

Těšili jsme se, protože jsme věděli, že se uvidíme s našima Krnovákama. J Měli pro nás připravený pestrý den.Rozdělili si nás do skupin,se kterýma chodili a ukazovali svou školu.Po obědě jsme dostali mapy Krnova a vydali jsme se na cestu.Na určitém místě pro nás byl připraven úkol,který jsme museli najít v přírodě.Po návratu z terénu jsme se rozloučili a jeli domů.

Co se mi líbilo?

Výprava po Krnově.

 Katka: Do parlamentu si mě vybrali moji spolužáci, kteří už v parlamentu pracovali a já jsem to chtěla zkusit. Líbí se mi různé akce, které děláme a také, že můžu poznat nové kamarády z jiných škol. Na začátku se mi moc líbil „Prožitkový kurz“, nic takového jsem ještě nezažila. Bylo to super. Naše partnerská škola u nás byla na exkurzi a my zase pak v Krnově. Bylo to moc zajímavé. V parlamentu jsem ráda, protože můžu pracovat s kamarády z různých tříd a taky se trochu něco naučit. Mohli jsme tak připravit soutěž „Běh je můj kamarád“. To byla zajímavá zkušenost.

Vlastík: V parlamentu jsem zvědavý co bude. Těším se na nové kamarády, kteří se s námi snaží domluvit, i když je to pro ně těžké. Snažím se v parlamentu pomáhat, ale někdy se mi nechce. Líbila se mi na návštěvě škola Krnov, připravili jsme moc aktivit. Výborný byl florbal. Na dvou prožitkových kurzech se mi moc líbilo. Rád jsem připravoval vystoupení pro maminky. Úplně sami jsme si připravili pantomimu. Příští rok zase budu pracovat v parlamentu.

 

Diskuze ke článku

Ještě nikdo nevložil žádný příspěvek, buďte první.

Loga a partneři

logo_esf.giflogo_eu.giflogo_mm.giflogo_op.gif


INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ

Organizace

 • CEDU - Centrum pro demokratické učení, o. p. s.

  Kosárkovo nábřeží 2
  Praha 1
  118 00

  IČO: 02493799

  č.ú.: 2100530282/2010


  webmail CEDU