Hlavní nabídka

Přihlášení

Přihlášení
Newsletter

Novinky emailem

Chcete-li dostávat aktuální informace o projektu a vzdělávacích materiálech pro koordinátory žákovských parlamentů, zadejte svůj email.

Otázky Lucky a Tadeáše - tradiční zpověď ředitele

Otázky Lucky a Tadeáše - tradiční zpověď ředitele

Ahoj všichni parlamenťáci! V Brně klepe jaro na dveře a my, infarkťáci, máme co dělat, abychom si poradili s výkyvy tlaku. V takovém rozpoložení jsem usedl do horkého křesla na zasedání parlamentu minulé úterý. Palba otázek začala osobními dotazy na moje první zamilování, co dělám ve volném čase a kolik mi je let. Šesťáci odhadovali šedesát! Pak se děcka postupně dostala i k otázkám na wifi ve škole, čtenářský kroužek, malování tříd, školní televizi a tradiční otázky směřovaly na úroveň stravování. Ani jsme se nenadáli, a bylo půl čtvrté. Vše jsem si zapsal a postupně budeme všechny podněty řešit. Nesmím zapomenout, že jsem od dětí dostal dárek - krásnou kravatu! Měl jsem z odpoledne dobrý pocit, že se naši žáci začínají o školu více zajímat.  

Diskuze ke článku

 • CEDU - Kamila Petrovská

  CEDU - Kamila Petrovská

  Ahoj Ivoši. Použijeme tento článek do Metodiky. Snad nevadí, že tam o sobě mluvíš jako o "infarkťákovi". Dyžtak můžeme začátek vynechat:). K.

  20. 6. 2012 / 13:20 1340191226
 • CEDU - Kamila Petrovská

  CEDU - Kamila Petrovská

  Ahoj Ivoši. Děkujeme za zprávu. Zrovna jsme to taky u nás na Táborské řešili, jakým způsobem vést diskuze mezi žáky a ředitelem. Děkujeme za inspiraci! Jóóó a tak kravata - to ti budeme závidět, až s ní přijedeš na výjezdový seminář:)

  22. 3. 2012 / 11:05 1332410717

Loga a partneři

logo_esf.giflogo_eu.giflogo_mm.giflogo_op.gif


INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ

Organizace

 • CEDU - Centrum pro demokratické učení, o. p. s.

  Kosárkovo nábřeží 2
  Praha 1
  118 00

  IČO: 02493799

  č.ú.: 2100530282/2010


  webmail CEDU