Hlavní nabídka

Přihlášení

Přihlášení
Newsletter

Novinky emailem

Chcete-li dostávat aktuální informace o projektu a vzdělávacích materiálech pro koordinátory žákovských parlamentů, zadejte svůj email.

Jak ten čas letí.

 

Je vidět, že si to u nás na škole myslí jenom koordinátor. Tonda používá "jenom druhý rok máme parlament" a já si myslím, že už je to dva roky, co máme parlament. Tady je vidět,že je všechno relativní.

Po krásném podzimu s perfektním prožitkovým kurzem, jsme začali žít ten správný školní život, všichni něco chtějí a nejlépe hned. Náš parlament Soví oči zjistil, že to všechno tak rychle nejde. Navrhl si sám svá parlamentní trička, ale než se vyrobily, musel si nějakou chvíli počkat. Učitelky prvních tříd potřebují občas vypomoci s malými žáčky a svoji pomoc nabídly šikovné parlamenťačky, které se výborně osvědčily. Žáci 8.třídy a parlamenťáci organizovali s třídní učitelkou "Bleší trh", krerý je rok od roku úspěšnější. A teď zrovna celá škola peče a zdobí perníčky, které se budou prodávat na školní "Vánoční výstavě". Výtěžek se bude dávat do školní nadace.

Jo, jo, jak ten čas letí a co nás ještě čeká práce v novém roce. To,ale až příště.

Diskuze ke článku

 • CEDU - Kamila Petrovská

  CEDU - Kamila Petrovská

  Taky si to někdy říkáme v projektu, jak ten čas letí a že v tom krátkém čase stíháte s parlamentama tolik věcí, až nám oči (nejen soví) přecházejí...

  15. 12. 2011 / 15:01 1323957685
 • CEDU - Tomáš Hazlbauer

  CEDU - Tomáš Hazlbauer

  Jarko, super že máte trika! A přivezte nám v lednu zbytky z vaší skvělé kuchyně :)

  9. 12. 2011 / 14:33 1323437618

Loga a partneři

logo_esf.giflogo_eu.giflogo_mm.giflogo_op.gif


INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ

Organizace

 • CEDU - Centrum pro demokratické učení, o. p. s.

  Kosárkovo nábřeží 2
  Praha 1
  118 00

  IČO: 02493799

  č.ú.: 2100530282/2010


  webmail CEDU