Hlavní nabídka

Přihlášení

Přihlášení
Newsletter

Novinky emailem

Chcete-li dostávat aktuální informace o projektu a vzdělávacích materiálech pro koordinátory žákovských parlamentů, zadejte svůj email.

Dáša Mikulášková

Dáša Mikulášková
 • Koordinátor žákovského parlamentu

 • ZŠ Dobronín
 • Dobronín
 • Tel.:
 • Email: mikuldada@seznam.cz

Pracovní profil

Ač jsem chtěla jít po gymplu na zemědělku, skončila jsem na pedáku. Mám aprobaci NŠ - Pv, což v překladu znamená, že mohu aprobovaně učit všechno na 1. stupni a pracovky, nyní asi svět práce či pracovní činnosti na celém 1-9. K tomu mám dodělanou speciální pedagogiku se zaměřením na "dys" poruchy, kurz výchovného a kariérového poradenství a spoustu dalšího, např i knihovnický kurz pro vedoucí školních i obecních knihoven :-)

Osobní profil

Ač jsem byla svým, tehdy ještě ne , manželem nařčena, že jsem nesportovní typ, tak mám sport celkem ráda. Lyžuji, plavu, hraji volejbal, i plážový, jezdím na vodu, dokonce jsem zkoušela i potápění. Po dobu mé veškeré školní docházky jsem závodně střílela postupně ze vzduchovky, pak z malorážky a nakonec i z brokovnice. Teď už si jen občas vystřelím z někoho. Také ráda čtu a o knihách si povídám. Mám mladšího fajn bráchu a jsem ze Šumavy.

Publikované články

Loga a partneři

logo_esf.giflogo_eu.giflogo_mm.giflogo_op.gif


INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ

Organizace

 • CEDU - Centrum pro demokratické učení, o. p. s.

  Kosárkovo nábřeží 2
  Praha 1
  118 00

  IČO: 02493799

  č.ú.: 2100530282/2010


  webmail CEDU