People

AKTUÁLNÍ PROGRAMY

logo spd.jpg

 

 

webmail CEDU

 

ZREALIZOVANÉ PROJEKTY

 

logo PTaC.jpg

 

kds_logo.png

 

 

logo-sos.jpg

 

 

logo RŽP.gif

 

 

 

 

 

Nová krev do projektu Žákovské parlamenty S.O.S

21.5.2012

17.-19. května proběhl 3-denní seminář pro 40 učitelů. Jeho součástí byl i WORKSHOP SE ZAHRANIČNÍMI LEKTORY a SUPERVIZE.

Od čtvrtka do soboty byl výjezdový seminář pěkně naplněný. Jak říkali naši britští kamarádi Asher a Greg: program od devíti do devíti, to by v Anglii učitelé nezvládali.

Snažili jsme se o pestrost: střídal se program organizačního rázu (co nás v dalších měsících čeká) se zábavou, semináři a workshopem o zkušenostech z Anglie. Školy, které jsou v projektu zapojeny již delší dobu, měly jedno odpoledne věnované supervizi, zhodnocení spolupráce v tříčlenném týmu.

Vzájemně jsme si řekli několik dobrých nápadů pro práci s prvostupňovými parlamenty. Brzy je nabídneme na stránkách i vám. Zde zatím jeden z nejjednodušších tipů: skončete každé zasedání o 2 minuty dříve a nechte žáky, aby si řekli, co dělal jejich předseda dobře :-)

 

Zavřít Dobrý den,

děkujeme, že jste přišli na naše stránky – vážíme si vašeho zájmu. Většinu obsahu této stránky najdete na www.skolaprodemokracii.cz, kde od září 2015 najdete vše k žákovským parlamentům.

Tato webová stránka je pouze představením naší obecně prospěšné činnosti a zůstává neaktualizována.

Přejít na www.skolaprodemokracii.cz Zůstat na této stránce