People

AKTUÁLNÍ PROGRAMY

logo spd.jpg

 

 

webmail CEDU

 

ZREALIZOVANÉ PROJEKTY

 

logo PTaC.jpg

 

kds_logo.png

 

 

logo-sos.jpg

 

 

logo RŽP.gif

 

 

 

 

 

Kreativní demokratická škola - pozvánka do Plzně

25.2.2013

Zveme vás do Plzně na 19.3., bude to den nabitý inspirací. 

Společnost Plzeň 2015, o.p.s. a Centrum pro komunitní práci západní Čechy vyhlašují pro plzeňské školy program KREATIVNÍ DEMOKRATICKÁ ŠKOLA: Pěstuj prostor.

 

Školní týmy (třídy, zájmové kroužky, žákovský parlament) budou vytvářet nápady na drobná zlepšení plzeňského veřejného prostoru. Pomocí postupné přeměny nápadů v projekty – za využití metodik Kreativní demokratické školy - vzniknou výstupy, které budou hodnoceny a oceněny odbornou porotou a z nichž se některé možná opravdu zrealizují. Žákům v programu pomáhají učitelé jako poradci a motivátoři, pro učitele je pak připraven seminář akreditovaný MŠMT a další metodická podpora. Program naplňuje vybraná průřezová témata, podporuje komplexní přístup ke vzdělání a propaguje školu. Cílem programu je vychovávat z žáků aktivní demokratické občany, zlepšovat veřejný prostor v Plzni a propojovat školskou sféru se sférou běžných občanů i odborníků.

__kds_pp_konference2013_pozvanka.pdf

Zavřít Dobrý den,

děkujeme, že jste přišli na naše stránky – vážíme si vašeho zájmu. Většinu obsahu této stránky najdete na www.skolaprodemokracii.cz, kde od září 2015 najdete vše k žákovským parlamentům.

Tato webová stránka je pouze představením naší obecně prospěšné činnosti a zůstává neaktualizována.

Přejít na www.skolaprodemokracii.cz Zůstat na této stránce