People

AKTUÁLNÍ PROGRAMY

logo spd.jpg

 

 

webmail CEDU

 

ZREALIZOVANÉ PROJEKTY

 

logo PTaC.jpg

 

kds_logo.png

 

 

logo-sos.jpg

 

 

logo RŽP.gif

 

 

 

 

 

Hledáme

CEDU - Centrum pro demokratické učení, o. p. s. v současné době hledá tyto partnery:

 

- SPONZOR / DÁRCE

- STÁŽISTA/DOBROVOLNÍK

 

SPONZOR / DÁRCE

Přestaňme se spoléhat na to, že výchovu k občanství by měl financovat pouze stát či evropské zdroje, abychom my ostatní mohli předstírat, že to není naše starost. Je odpovědností nás všech, jací žáci vyjdou z našich škol!

CEDU tímto oslovuje nejen školy samotné, ale i zřizovatele škol, firemní sektor a rodiče. Vaše podpora v synergii s naší kvalitní prací s učiteli a dětmi nám pomůže realizovat naše poslání. Naším cílem není zisk, ale profesionalizace obecně prospěšné společnosti a šíření naší podpory k co nejvíce školám a především dětem.

Chcete podpořit konkrétní školu nebo přímo CEDU? Obraťte se na fundraisera naší o.p.s. (Václav Kugler, tel.: +420 606 103 113)

 


STÁŽISTA/DOBROVOLNÍK

Chcete jako student absolvovat stáž v obecně prospěšné společnosti? Pracujete v "business sféře" a přemýšlíte, že byste chtěli být někde prospěšní či máte prostě jenom chuť dobrovolničit? Moc rádi se s Vámi setkáme a ještě raději navážeme spolupráci.

Chtěli byste vědět více informací o stážích či dobrovolnické pozici? Obraťte se na metodičku naší o. p. s. (Eliška Bucvanová, GSM: +420 603 428 487)

 

Zavřít Dobrý den,

děkujeme, že jste přišli na naše stránky – vážíme si vašeho zájmu. Většinu obsahu této stránky najdete na www.skolaprodemokracii.cz, kde od září 2015 najdete vše k žákovským parlamentům.

Tato webová stránka je pouze představením naší obecně prospěšné činnosti a zůstává neaktualizována.

Přejít na www.skolaprodemokracii.cz Zůstat na této stránce