People

AKTUÁLNÍ PROGRAMY

logo spd.jpg

 

 

webmail CEDU

 

ZREALIZOVANÉ PROJEKTY

 

logo PTaC.jpg

 

kds_logo.png

 

 

logo-sos.jpg

 

 

logo RŽP.gif

 

 

 

 

 

Fakulťáci

11.4.2011

Jak to bude dál?

JAk už psala Petra, pracujeme na projektu MKV. Před 14 dny jsme se sešly s dětmi na společném zasedání parlamentu a pracovaly ve 3 skupinách.Vedla jsem tu, která řešila, jak téma hudby a jídla zapracovat do výuky a projektového. Stejně jako nás, občankáře, kteří jsme na toto měli 1.informativní schůzku o pár dní dříve, i děti napadlo využít náš tradiční Den Evropy a přizpůsobit ho tak našemu tématu. Týden po Velikonocích uskutučníme  v hodinách VKO, etické výchovy, OSv + HV  /1 hodina v každé třídě II.stupně a možno i u zájemců na I.stupni tzv. Týden rozmanitostí, který si vyučující přizpůsobí tématům i třídám dle vlastní volby a následně 2.5. proběhne celodenní projekt Den Evropy. Každá třída s i vylosuje 1 evr.zemi a o té připraví základní informace, které však zaměří více na jídlo, způsoby stravování a hudbu v dané zemi.Žáci své prezentace pak na konci dne předvedou v aule školy.

ŽP se zavázal k aktivní účasti na přípravě - zajistí propagaci, dokumentaci a pomoc vyučujícím při přípravách. A co dál?

To uvidíme při dalším setkání Fakulťáků.

Zdraví Věra N.

Zavřít Dobrý den,

děkujeme, že jste přišli na naše stránky – vážíme si vašeho zájmu. Většinu obsahu této stránky najdete na www.skolaprodemokracii.cz, kde od září 2015 najdete vše k žákovským parlamentům.

Tato webová stránka je pouze představením naší obecně prospěšné činnosti a zůstává neaktualizována.

Přejít na www.skolaprodemokracii.cz Zůstat na této stránce